Menü

Q90 GPS Takipli Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati

248,00TL

Ürün Kodu: 86809901021325-977

  • Kredi Kartına Vade Farksız 2 Taksit
  • Aynı gün kargo
  • Koşulsuz İade Hakkı
  • Daima Kaliteli Ürün

Detay

Ürün Detayları

Q90 GPS Takipli Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati (İthalatçı Garantili)

 


Çocuğunuzun Konumunu Anında Öğrenin

Çocuğunuzun konumunu tek bir tuşa basarak öğrenebilirsiniz. GPS teknolojisi sayesinde çocuğunuzun konumunu harita üzerinde görebilir, çocuğunuzun o saate kadar nerelerde dolaştığını hemen öğrenebilirsiniz.


Radyasyon Yaymayan Teknoloji

Çocuğunuzun sağlığı için akıllı saatte radyasyon yaymayan 2 G teknolojisi tercih edilmiştir. B u teknoloji ile birlikte çocuğunuzun daha sağlıklı olması hedeflenmiştir. Sağlıklı çocuk takibi için Q90 tercih edin!


Saat Çıkarıldığında Bildirim

Saatin alt kısmında özel sensör yer alır. Bu sensör saatin çıkarılması halinde anında ebeveyne bildirim gitmesini sağlar. Ebeveyn çocuğu saati çıkardığı zaman anında bilgi sahibi olur.Çocuğunuzla Sesli Görüşün

Çocuğunuzla sesli görüşme yapmak için telefonu olmak zorunda değil. Akıllı saatin içinde SIM kartı bulunduğundan saat üzerinden de görüşme yapabilirsiniz.


Acil Durum Bildirimi Gönderme

Çocuğunuz tek bir tuşa basarak ebeveynlerine acil durum bildirimi gönderebilir. Alarm ebeveyn görene kadar çalmaya devam eder. Akıllı saate bildirim geldiği zaman titreşim özelliği devreye girmektedir.


Kız ve Erkek Çocukları için Uygun

Bu akıllı saati hem kız hem de erkek çocukları büyük bir keyifle takabilir. Sevimli tasarımı ve mükemmel özellikleri ile hem siz hem de çocuğunuz bu saatten vazgeçemeyecek!

0
|
Yorum yazmak için giriş yapın ya da üye olun.

Son Yorumlar

0 yorum

Benzer Ürünler