Menü

Blueinter 8.5" Ekranlı Grafik ve Çizim Tableti

39,00TL

Ürün Kodu: 86803302102325-1027

  • Kredi Kartına Vade Farksız 2 Taksit
  • Aynı gün kargo
  • Koşulsuz İade Hakkı
  • Daima Kaliteli Ürün

Detay

Ürün Detayları

Blueinter 8.5 Ekranlı Grafik ve Çizim TabletiErgonomik Boyutta Üretim

Ürün boyutu 228 mm x 145 mm x 5 mm şeklinde tasarlanmıştır. Ergonomik boyutları hem kullanım sırasında rahatlık sağlar hem de ürünün fazla yer kaplamasını engeller. Ürün malzeme seçimi olarak plastik tercih edilmiştir. Birinci sınıf malzeme seçimi yapıldığında ürün sorunsuz şekilde uzun süre dayanır. Bir çizik bile olmadan hem de!


Çevre Dostu Ürün

Artık bir şeyler yazmak ve çizmek için kağıtları kullanmak zorunda değilsiniz. Bunların hepsini bu ürünle birlikte hem de çevre dostu bir şekilde yapabilirsiniz. Ürün size ciddi anlamda kağıt tasarrufu yaptıracak!


Radyasyon Yaymaz

Üründe radyasyon bulunmuyor. Hafif bir renk tercih edilmiştir. Bu renk gözleri yormaz. Uzun süren yazı ve çizim işleriniz için gözlerinizde herhangi bir sorun meydana gelmez. Ev mesajı için de uygundur.Taşınmasını Kolaylaştıran Hafif Tasarım

Ürün tasarımı hafif olduğundan grafik tablet rahatlıkla taşınabilir. Ürün yanınızda olduğu zaman onu hissetmezsiniz bile. Ayrıca pilini çıkarıp kendiniz rahat bir şekilde değiştirebilişiniz. Ürünün arkasında mıknatıs bulunmaz.


Kolay Temizlik

Ürün temizliğini yapmak için bir bez kullanarak silmeniz yeterli olacaktır. Fazlası gerekmez. Ürün toz tutmaz!


Basınca Duyarlı Dizayn

Ürün dizaynı basınca dayanıklıdır. Arkasında yer alan kilit tuşu sayesinde silmeyi tamamen durdurmanız mümkündür. Ekran temizlemek için tek bir tuşa basmanız terli olacaktır. Düğme pil ile çalışır. 1 adet kalem ve 1 adet LCD yazı tahtası paketi olarak gelir.

0
|
Yorum yazmak için giriş yapın ya da üye olun.

Son Yorumlar

0 yorum

Benzer Ürünler